Normální chlápek

Společnost mě miluje. Kdykoli mám kolem sebe lidi, všechny bavím. Jsem vždy absolutním středem pozornosti. Kraluji každému večírku a vyhrávám všechny diskuze. Vím skoro všechno a co nevím, tak hned pochopím a vyargumentuji. Když se bavím třeba s doktorem, bez problémů ho doplňuji a často i předčím, protože selský rozum ho na lékařské fakultě nenaučili. Mám vždy pravdu a každý mně to potvrzuje a baví ho moje společnost. Jsem skvělý člověk.

Mám přísnou morálku, ale sem tam nikomu neuškodí se trochu odvázat. Občas to někdo nepochopí a chce se hádat, blbec. Mám rád sprostá slova. Dodávají všemu, co řeknu, mnohem víc energie. Jednou k nám přišel takovej zkurvenec a chtěl mě ojebat, ale já jsem ho přechcal a teď je úplně v piči.

Mám hromadu prachů a kšeftuju s kde čím. Umím pěkně podojit kdejaký zmetky a když je potřeba dát pár drobnejch do těch správnejch krabic, nemám s tím problém. Nejlepší dojný krávy jsou různí správcové exekucí a insolvencí. To pak člověk za tři telefy a trochu poctivé manuální práce vydělá půl mega. Jo, mám skvělej život. Barák na Azurovém pobřeží a hromadu dalších nemovitostí, protože jedině to je ta pravá hodnota.

Ale aby bylo jasno! Nejsem žádnej navoněnej frajírek v bavoráku. Mně stačí oktávka s náhonem na všechny čtyři. Nemovitosti a všechny prachy mám jen proto, abych uchoval hodnotu a dobře investoval. Jsem prostě jinak úplně skromnej. Nevadí mně chodit v otrhaných hadrech a vůbec, ale vůbec mě nezajímá, co si o mně ostatní myslí. Občas mně někdo řekne, že jsem prej jako arogantní a despotickej, ale to jsou úplný šulini, co mají problém sami se sebou. Já žádnej problém nevidím.

Mám pořád kolem sebe svoje dobrý kámoše. Karel je fakt dobrej borec. Taky vatař a rád si se mnou dá do čumáčku. Škoda jen, že pořád mele o tom, kam a jak mám investovat. Vždycky mu říkám, ty vole, mně stačí, co mám a když si jednou za rok koupím novej barák nebo pozemek, tak pohoda. Často také pařím s Vasilem. Koupíme prase, kuřata, nachytáme pstruhy a klidně tejden jen žerem. Někdy se divím, jakou mám pořád dobrou figuru. Na to kolik toho vypiju a sežeru.

S Čendou, Losnou a Zemajzem jezdíme na motorkách. Taky dobrá bandička, škoda, že jsou takový tupý. Ale je s nima sranda. Hradečáci Stíha, Juky a Drdol zase znají všemožný kurvy, bordely a coury, co s námi za pár kaček šukaj tejden někde na hotelu. Nemá smysl vyjmenovávat všechny moje kámoše, jsou jich stovky. Škoda, že si většinou našli takový megery. Ty jejich kecy o tom, že cosi nemůžou kvůli rodině, mě unavujou. Nedej bože, aby se ty jejich krávy přifařily na nějaký mejdlo. Proč si je brali? Zakroutily jim kundou před ksichtem a je vymalováno. Přitom kdo by to chtěl mrdat po těch letech? Ty mrchy mě připraví o hromadu kamarádů. Našeptávaly jim do ucha a stali se z nich podpantofláci. Ženský patří akorát tak vošukat a zdar.

Do hospod už dávno nechodím. Jednak tam na tebe každej čumí a jednak si tam nemůžeš pořádně otevřít hubu. Kravatáčci, servírky, rodinky. Všichni útlocitní, že se při ostrém pohledu rozbrečí. Občas se tam jdu nažrat, ale že bych žil ve víru města jako dřív, to už ne. Raději si v soukromý na chatě uděláme dobře po našem. Nic se nedostane ven a je klid. Hrozná škoda dobrej starejch pardů. Někteří maj normálně vymytý mozky od svejch starejch, od děcek a hlavně z těch pičovin, co pořád čtou na Facebooku. Internet je dobrej tak akorát na kundy a že už se nemusí faxovat.

Nedávno jsem potkal v obchodáku Čendu s jeho rašplí. Dělal, že mě nevidí. Zmrd. Seru na něj na čuráka. Večer přišel Karel a popili jsme, že nemohl ani nastoupit do auta. Nakonec se tam dostal a aby ho nechytli švestky, vzal to po poli. Když jsem pak ráno jel do práce, viděl jsem přesně, kde najel. Dvě koleje vedly souběžně se silnicí. Musel bejt fakt nalitej, když jel podél silnice. Vitaru zaparkoval asi kilák od baráku a napříč polem si to štrádoval pěšky. Druhej den to řešili na JZD, prej jim někdo poničil oseté pole. Benga to hned zjistili, a aby z toho nebyl větší průser, tak zaplatil náhradu škody. Ty vole, bylo to pár babek a doma mu z toho udělali scénu na rozvod a ten krypl si mě zablokoval!

Kamarádičkové to byli, jen když se jim to hodilo. Půlka je někde v hajzlu a druhá půlka je zmanipulovaná jejich tlustejma starejma s křečovejma žílama a celulitýdou jak Alpy. Ale co, pičusové, ať si hnijou sami s rodinou doma. Já mám pořád svou svobou a pravdu. Myslím si, a tak to taky je, že kdybych chtěl, mohl bych bejt premiér nebo klidně jadernej inženýr. Jenže já jsem takhle spokojenej. Pravda je, a to je i můj názor, že ti politici tam nahoře spolu s těma mafiánama uměj ve skutečnosti hovno. Dole ve sklepě mám chlastu, že mi vystačí do konce života. Dobrá lahvinka červenýho vína, flákanec masa a je mi fajn. Čučím na bednu a mám klid. Dávají tam teda úplný hovno, ale když se často přepíná, tak člověk vidí to nejlepší od všeho.